“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”

NTV Radyo Yol Notları – İskeçe Karnavalı’na Gidelim Mi?

Rengarenk giysileriniz, perukalarınız, maskeleriniz hazır mı? Haydi baharın neşesini, yüksek volümlü coşkusunu doya doya çıkarabileceğiniz bir yere götürelim sizi. NTV Radyo‘nun en eğlenceli programında NTV Radyo İskeçe Karnavalı bölümüne  gitmeye hazır mısınız?

NTV Radyo İskeçe Karnavalı

İskeçe Karnavalı mı daha eğlenceliydi yoksa sevgili Günnur Öztürk Yener ile birlikte Yol Notları’nı çekmek mi bilmiyorum. Ama programı izlediğinizde siz de eminim çok keyif alacaksınız.

Doğuş Yayın Gurubu’nun Maslak stüdyolarında çekilen radyo programı neyse ki bundan önceki bir çok radyo çekimimiz gibi zaman boşluğunda kaybolup gitmedi.

Gezginlerin Yol Notları her hafta NTV Radyo’da Günnur Öztürk Yener Türkiye’nin ünlü gezginleriyle, sosyal medyada ilgiyle izlenen gezginlerle buluşuyor. Gezginler dünya seyahatlerini, yol notlarını, katıldıkları karnaval, festival ya da özek gün anılarını anlatıyor.

Bu hafta da İskeçe Karnavalı’nı Gezgin Kutubalığı ile deneyimlemek istiyorsanız, yemeden içmeden, konaklamaya, güvenli seyahat uyarılarına kadar çeşitli tavsiyeleri, yol üzerinde veya sokak aralarında karşılaşılabilecek sürprizleri ve bilinmesi gerekenleri bu programda dinleyin:

Peki biz neden gitmiyoruz, haydi biz de gidelim derseniz hemen ‘İskeçe Karnavalı Hakkında En Yaşanmış İpuçları için hemen buraya bir göz atın.

Senenin 4 meysimi ama özellikle bahar ve yaz aylarında kendi aracınızla Yunanistan’a gitmek için ise hemen aşağıda tüm güncel bilgileri, gerekeneleri ve püf noktalarını kolayca bulabilirsiniz;

5 Adımda Özel Araçla Yunanistan’a Gitmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.