“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”

Ünlü Kahin Baba Vanga 2021 İçin Neler Demişti?

Ölümünden 24 yıl sonra bile  tahminleri dünyanın her yerinden insanları heyecanlandırıyor. 2020 yılı hakkında söylediği gizemli sözlerin hepsi anlam kazandı. Peki Bulgar kahin Baba Vanga 2021 yılı için neler söylemişti?

Geçen yıl Bulgaristan’ın sakin şifa dolu ve huzurlu şehri  Sandanski ‘ye gitmiştim. Sokaklarında 75’ sıcak suların kaynadığı, çok kaliteli otellerde, ekonomik fiyatlara  doktor muayenesi, fizik tedavi ve termal tatil yapabileceğiniz Sandanski’yi ilk fırsatta siz de mutlaka görmelisiniz;

Sağlığın Bulgarcası Sandanski

sandanski kaplıca havuz-sağlık

Bu keyifli gezi sırasında evi bölgeye oldukça yakın olan Baba Vanga’nın mezarını ziyaret etmiştim.  Yaşlı kadının 2020 için öngörülerini biraz da kinayeli gülümseyerek size  yazmıştım. Sonra söyledikleri bir bir gerçekleşince hayretler içinde kaldım.

Baba Vanga Kimdir?

Bulgar Kahin Baba Vanga  dünya medyasında “Balkan Nostradamus” olarak tanınıyor. Araştırmacılar, şimdiye kadar tahminlerinin yaklaşık% 85’inin gerçekleştiğini iddia ediyor. 11 Eylül’de New York’ta saldırıları, 2004’te Japonya’da tsunamiyi ve 2020 yılındaki Covid 19 kabusunu neredeyse tümüyle bildi.
1996’da ölmeden önce ondan şifa bulan, müjde alan ve onu hala çok seven bir çok kişiyle tanıştım. Bulgaristan‘da herkes, hatta Bulgar, Rus devlet adamları, ünlüler, sanatçılar bile ziyaretine gelip kehanetlerine inanmışlar şifacı  Vanga Nine’nin.
Baba Vanga, sağlıklı küçük bir çocukken aniden çıkan bir hortuma kapılıp fırtınanın içinde göğe yükseliyor. İndiğinde ise gözleri tamamıyla kör oluyor. Ama onun yerine Tanrı ona 3. göz veriyor. Yani sonrasında tüm olacakları önceden sezebilme yeteneği kazanıyor.
Gelen hastalara bitkilerden ilaç yapıyor, dertlilere deva, çocuksuz çiftlere derman buluyor. Mistik güçleri sayesinde gelecekten haberler veriyor. 2. Dünya savaşının sonucundan tutun da ABD Başkanı Obama’ya hem yaşadığı dönemde hem de çok uzak gelecekte olacakları bir bir söylüyor.
Dünyanın 51. Yüzyıla kadar geleceğine dair pek çok kehanet bırakıyor. Geçmişte çok şeyi bildiğine göre geleceği de bilir mi diyor insan.

 Ünlü Kahin Vanga Nine’nin 2020 öngörüleri

Bulgar Kahin Vanga Nine’nin 2020 yılı için gizemli sözleri vardı. Ama işte, değil 25 yıl daha geçen yıl bile biri söylese asla inanmayacağımız şeyler yaşadık 2020 boyunca.

‘Güçlü bir ejderha insanlığın üzerine çökecek.

3 dev  dünyayı yönetecek.

Bu sırada bazı insanların elinde kırmızı paralar olacak…’

Ejderha’nın Çin’in Wuhan eyaletinde başlayan sonrada da tüm dünyanın üstüne çöken Koronavirüs olduğu malum.  Dünyayı yöneten 3 dev için ise Amerika Çin ve Rusya diyebiliriz kuşkusuz. Ellerinde kırmızı paralar olan insanlar için ise elinde Covid-19 aşısı olan toplumlar tahmini yapmıştım . Sanal para birimi olan Bitcoin’in 2020 yılındaki yükselişi ‘kırmızı para’nın aşı mı Bitcoin mi olduğu konusunda şüphe bıraktı. (Sizin tahmininiz hangisi? Yorumlara mutlaka bırakın)

Baba Vanga 2021 için neler söyledi?

Yıllarca önce okuduğum bir kitapta aslında herkes rüyalarında geleceği görür. Ama marifet doğru yorumlamaktadır denmişti. Biz de Baba Vanga’nın 2021 kehanetlerini belki de ancak gerçekleştiğinde anlayabileceğiz. O zaman ben tahminleri tek tek yazayım. Tahminleri siz yapın;

85 yaşında ölmeden kısa bir süre önce Baba Vanga, 2021’de dünyayı aşırılık yanlılarının istila edeceğinden bahsediyor. Hem Amerika’da hem Avrupa’da din ve ırk çatışmalarının bu güne kadar olmamış boyutlara çıkacağını söylüyor maalesef. İnsanlar arasında dini gerekçelerle keskin bir çatışma çıkacak. Dinler, insanları kendi aralarında bölecek.

Avrupa için ekonomik kriz ve sel baskınları konusunda da oldukça endişeli. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast girişimi olacak. Putin bu suikastten sonra erken görevi bırakabilir.

2021 civarındaki dönemde bilim adamları dünya dışı yaşamın var olduğunu kanıtlayacak. Dünyadaki yaşamın ilk kez nasıl ortaya çıktığı netleşecek. Vanga’nın kehanetlerine göre, 200 yıl içinde insanlık, diğer dünyalardan ruhani kardeşleriyle yakın temasa geçecek.

baba vanga 2021 müjdesi

Baba Vanga 2021 yılı için  müjde verdi?

TEDAVİSİ BİLİNİYOR, SADECE GÖRMENİZ  GEREK…

Bu sözleriyle belki de şifacı nine Vanga, insanlığın  Koronavirüs ile savaşmasının yollarını bulacağından söz ediyor. İyi haberlere devam ediyor:

Çok fazla demir içeren bir ilaç bulunacak. Bu ilaç bir çok kanser türü için kesin tedavi olacak. İnsanlık neredeyse kanseri yenecek.

Ünlü Kahin Baba Vanga 2021‘den sonraki on yıllarda benzin üretimi duracak ve bunun yerine insanlık güneş ışığını yakıt olarak kullanmayı öğrenecek. Önümüzdeki yıllarda arabalar ve trenler, güneş ışınlarının yardımıyla yürüyecek. Güneş enerjisi konusunun son yıllarda giderek daha sık tartışıldığı gerçeği göz önüne alındığında, Vanga’nın öngörüsü hiç de fütüristik gelmiyor.

Son olarak Baba Vanga’nın yalnız 2021 için değil her zaman için söylediği bir sözü var;

“Birlikten ayrılmayın, çünkü acı çekeceksiniz…”

Yorumlar (9)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.