“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”
Sunny-Beach-Bulgaristan-burgas

Bulgaristan Sunny Beach – Deniz Güneş ve Sınırsız Eğlencenin En Ucuz Adresi

Cebinde geçen seyahatten arta kalan azıcık Shengen‘in mi var? Seni ha bire dürtüp hadi gidelim ,haydi azıcık eğlenelim diye kıpraşıyor mu? Eğlen tabisi. Ben sana eğlenme içme zabaha kadar dans etme demiyorum. Hobi olarak tabi eğlen coş. Hatta iç, kızlı erkekli dans et, arkadaşlık et, flört et. Hatta tam da burada et. Bulgaristan Sunny Beach‘te

IMG_1026

Bir yer düşünün. Gecesi Bodrum, gündüzü Marmaris, denizi Kaputaş, eğlencesi İbiza kıvamında olsun. Kızlı erkekli dans edilsin, parti time yapılsın, kimse kimseye abartmadan , sarkmadan, rahatsız etmeden  yesin, içsin eğlensin. Hatta inanmazsın fiyatlar da Konya Karaman civarı olsun. Yani normal, abartılı değil, hatta ucuz.

bulgaristan-sunnybeach-eglence-tatil-ucuz

Her yerde onlarca irili ufaklı oteller var. Rezervasyonu netten yapabilirsiniz. Ne kadar erken o kadar ucuz tabi. Etrafta herşey sizi sexi bir takım düşüncelere sevk etse de son derece güvenli. Kimse kimseyi hiç bir şey için zorlamıyor rahatsız etmiyor. Deniz temiz ve güzel.  Gün boyu  denize, plaja, gece boyu eğlenceye doyabilirsiniz.

bulgaristan-burgas-burgaz-yol-harita
İstanbul Burgas yol haritası ve süre

Sunny Beach’e nasıl gidilir?

En ideali Sunny Beach’e kendi aracınızla atlayıp gelmek elbette. Bu konudaki tüm ayrıntıları zaten burada anlatmıştım. Ama eğer Burgas’a otobüsle geldiyseniz zaten otobüslerin bir kısmı sizi buraya kadar getirir. Burgas terminalde de buraya gelen pek çok otobüs mevcut. Şehir içi ulaşım için pek çok seçenek mevcut. Hepsi de birbirinden ucuz ve keyifli. Şehir içi belediye otobüsleri oldukça sık ve yalnızca 3 leva. Bunun dışında hoş ve sevimli minik seyir trenleri, Dört tekerlekli faytonvari bisiklerler, üstü açık City Tour otobüsleri hatta size unutulmaz bir deneyim yaşatacak elektrikli kaykaylar var. Fiyatlar oldukça hesaplı. Sırf elektrikli kay kay için bile buraya gelmeye değer.

bulgaristan-sunnybech-yapilacak-seyler   bulgaristan-sunny-beach-gezilecek-yerler

Sunny Beach’te ne yenir içilir

Etrafta dünya mutfağından her türlü yiyecek mevcut. Zaten balkan mutfağı bizim yemeklerden çok farklı değil. Ama ben yine de farklı birşeyler isterim derseniz. Suşi bardan tutun domuz çevirmeye kadar skala oldukça geniş. İçme konusunda en rahat edeceğiniz şehirlerden biri Sunny Beach. Sabaha kadar devam eden partilerde hem de her köşe başındaki büfelerde bira su 1 leva bira da 1 leva. eğlencenin zirvesine ise paha biçilemez

bulgaristan-sunny-beach-ne-yenir   bulgaristan-sunny-ceach-yeme-icme-rehber

Sunny Beach’te nerede kalınır

Sayısız ve sınırsız konaklama seçeneği mevcut. Özellikle İngiliz ve Kuzey Avrupa’lı gençlerin tercih ettiği bu deniz güneş ve parti cennetinde erken rezervasyon sihirli kelimeniz olmalı. Küçük hostellerden 5 yıldızlı resort otellere kadar her seçeneği çok uygun fiyata booking.com dan erken davranarak çok hesaplı fiyata alabilirsiniz.

bulgaristan-sunny-beach-para-doviz  bulgaristan-sunny-beach-gezilecek-yerler

Sunny Beach’te ne alınır

Öncelikle şunu söylemeliyim Hiç Dolar’a Euro’ya gerek yok. Cebinizdeki Tl ile rahatça Sunny Beach’e gelebilirsiniz. Buradaki adım başı döviz bürolarından paranızı değiştirebilirsiniz. Etrafta çok sayıda mağaza, ufak bir milyoncu ve bazılarının taklit olduğunu sandığım marka ürün satıcıları var. Hediyelikçiler ise kesinlikle yaratıcılıkta sınır tanımıyor;)

 

Sunny Beach‘e bir hafta sonu kaçamağı niyetiyle gelip aklınızı burada bırakmanız kuvvetle muhtemel. İyisi mi siz baştan tedbirli davranın. Hafta sonunun başından sonundan biracık yontun, eşi dostu ayartın , ayartamazsanız da tek çıkın gelin canım. Nasılsa burada tek kalmazsınız:)

Nasıl gidilir, kendi aracınla gitmenim tüm ayrıntıları, Nesaber gezi Rehberi, Burgaz gezi rehberi, hepsi ve daha fazlası için hemen buraya alalım sizi:

Ucuz, Yakın Haftasonu Kaçamağı Bulgaristan: Sunny Beach, Nessebar, Burgas

https://www.kutubaligi.com/ucuz-yakin-keyifli-haftasonu-bulgaristan-sunny-beach/

bulgaristan-nessaber-bulgar-gencler

Bir de bu var, unutmayın!

Bulgaristan BURGAS Gezi Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.