“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”
istanbul-havaalani-iga-eleman-personel

İstanbul Yeni Havalimanı İş Başvuru Linkleri

  İstanbul Yeni Havalimanı iş başvuru  çevrimiçi linkler neler? Yeni Havalimanı eleman alımları internet üzerinden  nereye, nasıl yapılıyor? 3. Havalimanı iş başvurusu formu nasıl?…

İGA’nın kendi sitesinde ve bir çok yerde konuyla ilgili bir çok ilan var.  Havalimanı’nda devlet personeli olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca sözleşmeli personel, taşeron şirket çalışanı, Duty Free veya terminal binası çalışanı olmak da mümkün. Sıkça değişen ve bir çok yerde dağınık halde bulunan çevrimiçi ilanları bir çatı altında toplamak  için bu yazı faydalı olacaktır.

3. Havalimanı’nda kaç kişi çalışacak

Toplamda tam 225 Bin kişinin 3. Havalimanı’nda çalışacağı açıklandı.  İstanbul Yeni Havalimanı güvenlik timi için İGA Güvenlik A.Ş, Mecidiyeköy ve Avcılar’da  irtibat ofisi var.  Yeni Havalimanı güvenlik ekibi için çeşitli  ilanlar aracılığıyla kadın ve erkekten oluşan yaklaşık 3 bin 500 kişi istihdam ediliyor.

İstanbul Havalimanı’nda çalışmayı düşünenler için havalimanının yeri ve  havalimanı ulaşımı konusunda en güncel kaynak hemen aşağıdaki yazımda:

3. Havalimanı Çevrimiçi İş Başvuru İlanları

İGA Bünyesinde  Yeni Havalimanı Eleman Alımı İlanları

İGA Havalimanı İnşaatı Ortaklığı’nın kariyer.net’e bizzat verdiği ilanlara göre bir çok personel alımı yapılacak. Yeni Havalimanı Personel alımı ilanlarında bugün itibariyle 20 açık pozisyon bulunuyor.  Bunlar;

Havalimanı Operasyon Bakım Müdür Yardımcısı

Satınalma Sözleşme Uzmanı

Güvenlik Görevlisi

Elektrik Teknisyeni

Eğitim Uzmanı

Muhasebe ve Finans Uzmanı

Resepsiyonist

Barmen, barmaid

Kat Hizmetleri şefi

Alan Görevlisi

Aşçı

Teknik Bakım Elemanı

Resepsiyon Şefi

Yiyecek İçecek Şefi

Rezervasyon Sorumlusu

Satış Müdürü

Sous Shef

Garson

Bulaşıkhane Elemanı

Bu pozisyonların gerekli şartlar ve  havalimanı iş başvurusu formu BURADAKİ LİNK’te

Bütün bunların yanı sıra yine aynı sitede ‘Genel Başvuru’ yapabileceğiniz bir link daha var. Yukarıdaki alanlarda kendinize uygun bir iş bulamazsanız BURAYI TIKLAYARAK  ilana başvurabilir, eleman havuzunda CV’nizin bulunmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu için aranan nitelikler, başvuru şartları ve koşullarını çevrimiçi öğrenebilirsiniz. Başvuru için internet üzerinden bu linki TIKLAYARAK hemen başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Free Shop İş Başvuruları

İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük havalimanlarından biri.  3. Havalimanı iş başvurularında bir alternatif de Duty Free kısmına başvurmak. Unifree Dutyfree 53 bin m²’lik alanda dünyanın en büyük havalimanı alışveriş deneyimini sunuyor.   Kendi alanlarında istihdam edilmek üzere tam 18 değişik iş pozisyonu ilanı açtı.

6 Bölümden oluşan 6.500 m² alanda lüks butik mağazalar mevcut. 3.000 m² alanda ise Türk ürünlerinin satılacağı pazar konseptinde mağazalar bulunuyor. 3-D Hologram sisteminden şarj edebilen akıllı alışveriş sepetine, mobil kasalardan elektronik müşteri profil tanıma ve analiz sistemine kadar birçok teknoloji mağazalarda bulunabiliyor.

Yeni Havalimanı  Free shop iş başvuruları,  öğrenci staj başvuruları, yeni mezun ve profesyoneller için ayrı ayrı 18 başvuru linkine internet üzerinden havalimanı iş başvurusu formu için BURAYI tıklamanız yeterli.

Özel Firmalarda Çalışmak Üzere 3. Havalimanı İş Başvuru İlanları

Yukarıda bahsedilen ilanlar dışında İstanbul Yeni Havalimanı bünyesinde  terminal binası ve sahada çalışacak  ilanlar da var. Teknik personelden tutun da satış elemanlığına bir çok tanınmış firma burada kadrosunu oluşturmak üzere ilanlar sürekli güncelleniyor.

Havalimanı iş ilanları arasında Vakko, Saat&Saat, Kemal Tanca, Simit Sarayı, Emporio Armani gibi tanınmış markalar da var. Tüm bu ilanlara ulaşmak, gerekli şartları ve çevrimiçi  başvuru linklerini incelemek isterseniz BURADAKİ BAĞLANTIYI ve BU LİNKİ tıklamanız yeterli. Yeni açılan ilanlar ve kaldırılan başvuru linkleri için aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Beni Instagram’dan takip etmek isterseniz burayı tıklamanız yeterli!

Comments (8)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.