“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”

Bloomberght Radyo Sevgililer Günü Canlı Yayını

Yine çok zevkli bir ekiple yine su gibi akıp geçen zaman. 11 Şubat Pazartesi günü Bloomberght Radyo’da Abbas Yolcu programının özel bir bölümünü çektik. 60 dakika nasıl geçti anlamadık. tam sohbet yeni ısınmıştı ki program süresi bitti. Çünkü konumuz sıcacık şahane bir konuydu. Baştan çıkaran sevgililer günü rotaları.

Kanaltürk Televizyonu stüdyolarında her pazartesi canlı yanınlanan keyifli seyahat programını  Türkiye Gezginler Kulübu sunuyor. Program kimi zaman kulüp Başkanı Prof. Orhan Kural yönetse de kimi zaman da Can Topakoğlu, Mehpare Sözener ve Zeynep Kaban’dan’ oluşan harika bir ekip yönetiyor.

Daha evvel de konuğu olduğum program yine su gibi akıp geçti, Programın canlı yayın olmasının avantajı sohbetin çok daha heyecanlı ve samimi olmasıydı. Bir avantajı da canlı telefon bağlantıları yapılıyor olması tabi. Program boyunca hem Instagram , hem Facebook takipçilerim dostlarım beni hiç yalnız bırakmadı sağolsunlar. Canlı yayına bağlanıp bloğum hakkında harika sözler söyleyenlerin yanı sıra aşırı yoğunluktan bağlanamayanlar da program sonrası epeyice  mesaj göndererek destek oldu. Bu harika bir duygu.

Canlı yayın olmasının bir dezavantajı ise program kaydının hiç bir yerde olmayışı maalesef. Bu yüzden size programı  şu anda dinletemeyeceğim. Ancak başka Abbas Yolcu programının yeni bölümlerini her pazartesi saat 20:00 dinlemeniz için Bloomberght Radyo canlı yayınlarına burayı tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Radyo dinleyicileri ve bu harika ekiple en kısa zamanda yeni bir program yapmak üzere sözleştik. Yaşasın keyifli radyo sohbetleri, yaşasın yeni seyahat planlarımız!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.