“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”
“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”

Sabiha Gökçen Havalimanı Ucuz Otopark İpuçları

Elimizde bavullarla, içimizde uçağa yetişemem endişesi ile toplu taşıma kullanmak bazen riskli olabilir. Gece saatlerinde hem toplu taşıma seçenekleri sınırlı hem de taksi ücretleri yüksek. Bu durumda en güzel seçenek kendi aracınızla havaalanına gidip dönmek. Ancak yüksek otopark ücretleri canımızı yakar çoğu zaman. Peki havaalanında otopark  bulmanın ekonomik bir yolu yok mu? Sabiha Gökçen Havalimanı Ucuz Otopark alternatifleri neler? Biz uçarken otopark ücretimiz uçmasa nasıl olurdu?

Gelin tüm seçenekleri tek tek inceleyelim:

Sabiha Gökçen Havalimanı Ucuz Otopark Alternatifleri

Havalimanı Kapalı Otopark (Ekonomik Ödeme)

Hani şu bildiğimiz terminal binası karşısındaki otopark. Pratik, yakın ancak asla aracınızı bırakıp dönüşte öderim diye uçağa koşmayın. 5 dakika erken gidin. Otopark fişiniz alıp gişeden kısa süreli abonmanlık yaptırın. 4 Gün ve üzeri yolculuklarda abonmanlık size oldukça iyi tasarruf sağlayacaktır.

İspark Sabiha Gökçen Otoparkı

İstanbul’un pek çok yerinde hızla çoğalan İspark otopark Sabiha gökçen Havalimanı’na 5 dakikalık mesafede de var. Üstelik günlüğü 8 TL den hizmet veriyor. Havaalanına gece gündüz 24 saat  her 5 dakikada bir ücretsiz servis aracı ile büyük kolaylık sağlıyor . İspark Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark ‘ına ulaşım ise son derece kolay. Ancak dikkat edilmesi gereken tek şey TEM’den çıktıktan hemen sonra Kurtköy Pendik sapağından ayrılmak. Yol tabelaları sizi istediğiniz otoparka rahatça götürecek. Yine de bulamam diyenler için akıllı telefonlarınızdan şu bağlantıyı tıklayarak sizi götürmesini isteyebilirsiniz.

sabiha-gokcen-havalimani-ispark-otopark

Pendik Belediyesi Açık Otoparkı

Tıpkı İspark Otoparkına gider gibi gideceksiniz. TEM ‘den çıkar çıkmaz Kurtköy Pendik sapağından ayrılın. Yol tabelalarını takip edin. İspark Otoparkına varmadan hemen sağda. 24 Saatlik ücreti 10 TL. Aracınızı park ettikten sonra gece gündüz her 15 dakikada bir servis sizi havalimanına bırakıyor. Pendik Belediyesi Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkına nasıl gidilir diyorsanız hemen şu konum bağlantısını tıklayarak konum bilgisi alabilirsiniz:   Pendik Belediyesi Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı Yol Tarifi

 

Pegasus Parkcloud Online Otopark

Bir de Pegasus Airlines’in resmi ortağı olan ParkCloud var.Pegasus, ParkCloud iş birliği ile 30’dan fazla ülkede havalimanları ve çevrelerinde bulunan otoparklarda online rezervasyon hizmeti sunuyor.  Dünyanın dört yanında gidiş havaalanınızı ve tarihi seçtiğinizde havaalanı çevresindeki otoparkları görüyor ve hatta önceden rezervasyon bile yaptırabiliyorsunuz. Bu online otopark hizmeti ile yoğun bayram ve yılbaşı günleri için harika bir hizmet. Bu siteye hemen buradan ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Çevresindeki Özel Otoparklar

İstanbul Anadolu yakasının bu tek ve biricik ‘lowcoast’ (ucuz uçus) havalimanı ucuz otopark alternatifleri bitmek bilmiyor. Yukarıdaki otoparkların yanı sıra havaalanına 10 dakika mesafede ve yine 24 saat servis hizmeti sunan 3 otopark daha var. İsimleri tıklayıp sitelerine ulaşır fiyat, lokasyon ve rezervasyon bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Havapark Otopark Hizmetleri

Avrasya Seyahat Otopark

Park Via Otopark

Havalimanı Ucuz Otopark  seçenekleri bununla da sınırlı değil elbette. Eğer hem otopark hem de vale hizmeti isterim derseniz Garanti Bankası Bonus Kart sahipleri ve Halkbank Paraf Kart sahipleri Sabiha Gökçen Havalimanı otopark vale hizmetlerinden  faydalanabilirsiniz.. Ücretler zaman içinde değişiklik gösterdiği için güncel fiyatları linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Sabiha Gökçen Havalimanı Park ve Vale Hizmetleri

Halkbank Paraf Kart Sabiha Gökçen Havalimanı Park ve Vale Hizmetleri

Yola çıkacak herkese her daim keyifli seyahatler dilerim. Gözünüz arkada kalmasın:)

Atatürk Havalimanı’ndaki otopark seçenekleri için mutlaka buraya göz atmalısınız:

Atatürk Havalimanı Ucuz Otopark Sırları

Sabiha Gökçen Havalimanı’na toplu taşıma ile nasıl giderim diye soruyorsanız tüm ulaşım seçeneklerini buradan kolayca bulabilirsiniz:

https://www.kutubaligi.com/havaalanina-nasil-gidilir-ataturk-havalimani-ve-sabiha-gokcen-havalimanina-ulasim/

 

 

 

 

 

 

Comments (2)

  • Havapark kapanmış galiba, P.tesi otoparkı kullanmak için gittiğimde girişi çitle kapatılmıştı
    ve otopark boştu. havapark.net internet sitelerine ve telefonlarına da erişilemiyor. Yerine
    kapalı otopark olduğundan Atlantis AVM otoparkını tercih ettim. Rezervasyon yaptırmanıza
    gerek olmadan giriş yapabiliyorsunuz. Herhangi bir sorun yaşamadım, tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.