“Gezmeyelim de taşa mı dönelim?”

Cep Tipi Bulgaristan Rehberi

Bulgaristan’da gezilecek yerler?  Nasıl gidilir? Ne yenir? Ne içilir? Nerede kalınır? Bulgaristan ‘da alışveriş ve daha pek çok bilgiyi kısacık anlatıveren bir Bulgaristan rehberi;

Bulgaristan…Yedi buçuk milyon nüfusuyla, yakın komşu, uzak akraba. Aslında pek çoğumuz için uzak bile değil. Osmanlı zamanında zaten Türk olan pek çok köyde, şehirde halen akrabalarımız yaşıyor. Çevremde çalışkanlığıyla, dürüstlüğüyle bilinen bir çok arkadaşımın Bulgaristan kökenli olması bir tesadüf mü sizce?

Eğer Türkiye’nin batısında bir yerlerde yaşıyorsanız, bir kaç saatte gidivereceğiniz o şahane ülke. Çoğu zaman deniz tatilini veya kayak zevkini ülkemizden çok daha ucuza geçirebilirsiniz Bulgaristan’da. Üstelik hiç yabancılık çekmeden. Bir kelime Bulgarca veya İngilizce bilmeseniz dahi bir çok kişi Türkçe bilir ve kolayca her istediğinizi anlatabilirsiniz Bulgaristan’da.

Kendi aracınızla gitmek isterseniz hiç zor değil. Hemen bu yazıyı tıklayıp kendi arabanızla yurt dışına gitmenin bütün ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Bizzat tarafımdan test edilmiştir.

Yok eğer kışın ucuz ve kaliteli kayak yapmak isterim diyorsanız da burayı tıklamalısınız yazının bitiminde.

Burgaz, Nessaber, Sunny Beach ve daha bir çok güzel sahil kasabası yazın size Karadeniz’in sakin yüzünü, eğlencenin, taze deniz ürünlerinin ve doyumsuz keyifli tatillerin sıcak halini sunuyor olacak . Üstelik tahmininizden çok daha ucua fiyatlara.

Şimdi hemen bir göz atalım. Eğlenceli mini bir Bulgaristan Rehberi ile ülkeye çabuk ve sıcacık bir giriş yapalım. Ne dersiniz? Tak tak! Dobre Komşi! Aç kapıyı biz geldik:

Bulgaristan Rehberi

bulgaristan-kutubaligi-com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.